تبلیغات
نیلوفر - بلاخره بهترین سایت كسب درآمد از اینترنت ساخته شد ! سایت EasyWork

نیلوفر

كسب درآمد به شیوه ای آسان را با ما تجربه كنید. شما می توانید هر مقدار موجودی خود را درخواست داده تا به حساب بانكی تان واریز كنیم.

هدف از طراحی سایت easywork ارائه خدمات آنلاین در زمینه تجارت اینترنتی و عرضه محصولات نرم افزاری، بهداشتی، پزشكی، ابزار و ... می باشد. این سایت به شیوه ای بسیار ساده امكان كسب درآمد را برای علاقه مندان فراهم می آورد. كاربران سایت قادرند در كوتاهترین زمان ممكن درآمد اكتسابی خود را درخواست داده و دریافت كنند یا اینكه محصولات عرضه شده را با درآمد اكتسابی خویش خریداری نمایند.

easywork برای شما و در خدمت شماست.


مژده:

شما می توانید هر مقدار موجودی خود را در هر زمان درخواست داده و دریافت كنید. هیچ محدودیتی برای درخواست تعیین نشده است. بنابراین شما قادرید موجودی خود را حتی اگر 1000 تومان باشد درخواست داده و در كمتر از 3 روز به حساب بانكی شما واریز می شود. با این روش شما با اطمینان و اعتماد و با خیالی آسوده به فعالیت خود ادامه خواهید داد. نوع فعالیت سایت كاملا روشن و شفاف می باشد. بیش از نصف درآمد سایت به خود اعضای محترم تقدیم می شود كه البته بستگی به میزان تلاش هر عضو دارد.

پاداش:

به ازای جذب هر زیرمجموعه فعال  5000 ریال به حساب شما افزوده می شود. به این معنی كه نصف مبلغی را كه زیرمجموعه شما برای فعالسازی حساب خود پرداخت می كند ما به حساب شما می افزاییم.

زیرمجموعه:

به كسی كه توسط شما به سایت معرفی شود و در سایت ثبت نام كند زیرمجموعه شما گفته می شود. چنانچه زیرمجموعه شما، حق عضویت خود را پرداخت نموده (حساب خود را در سایت فعال نماید) زیرمجموعه فعال شما خواهد بود و پاداش مورد نظر به حساب شما افزوده خواهد شد.

حق عضویت:

حق عضویت فعال در این سایت فقط 1000 تومان می باشد كه این مبلغ صرف ارائه خدمات به كاربر، نگهداری و پشتیبانی سایت و ارائه سایر روشهای كسب درآمد سالم می شود. ما خود را موظف به راهنمایی اعضای فعال سایت می دانیم. حق عضویت فعال تحت هیچ شرایطی به كاربر برگشت داده نمی شود.

افزایش اعتبار:

شما می توانید در هر زمان موجودی خود را در سایت، با واریز مبلغ دلخواه خود افزایش دهید و به خرید محصولات و خدمات سایت اقدام كنید.

كارمزد بانكی:

به ازای هر بار واریز به حساب بانكی یك كاربر، 500 تومان به عنوان كارمزد از حساب وی كسر می شود. به عنوان مثال كسی كه مبلغ قابل دریافتی اش 4500 تومان است، پس از درخواست، 4000 تومان به حساب او واریز می گردد. مسلما برای كاربرانی كه درآمد خود را بسیار بالا برده و سپس درخواست واریز می كنند این كارمزد بسیار ناچیز خواهد بود.

لینک اختصاصی:
جهت معرفی افراد، لینکی به شما داده می شود که تنها متعلق به شماست. شما می توانید آن لینک را با عنوان کسب درآمد آسان، یا خدمات ایده آل اینترنتی ، یا ... ، در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید و یا آن را برای دیگران ایمیل کنید. یا در مكانهای مختلف در اینترنت با عناوین مناسب تبلیغ كنید. کسانی که توسط آن لینک به سایت وارد شوند و عضو شوند، زیر مجموعه شما به حساب می آیند (شما به عنوان معرف آنها خواهید بود).
بخش اول لینك اختصاصی، آدرس سایت می باشد و بخش دوم نام کاربری شما. به عنوان مثال لینک زیر را در نظر بگیرید:
http://www.easywork.ir?rgm=ehsan
ehsan به عنوان نام کاربری و مابقی لینک، آدرس سایت می باشد. هر گاه کاربری این لینک را کلیک نماید سایت باز می شود. اگر آن کاربر در سایت ثبت نام کند و حساب خود را فعال نماید یک نفر به تعداد زیرمجموعه های فعال ehsan افزوده می شود.

مقررات:
1:
لطفا در سایت تنها یک بار اقدام به ثبت نام نمایید.

2: كاربرانی كه تا 5 روز پس از ثبت نام اقدام به فعالسازی حساب خود نكنند از سیستم حذف خواهند شد.
3: لطفا از عناوین مناسبی برای تبلیغ لینك اختصاصی خود استفاده كنید.
4: با مشاهده سوء استفاده از امکانات سایت، كاربر مورد نظر از سایر امکانات سایت محروم خواهد شد.
5: كاربرانی كه برای لینك اختصاصی خود از عناوین غیر اخلاقی و منافی عفت استفاه نمایند شناسایی شده و از سایر امكانات سایت محروم می شوند. همچنین قرار دادن لینك اختصاصی در سایتهای غیر اخلاقی پذیرفته نخواهد شد.

 

برای دیدن سایت و عضویت روی بنر زیر كلیك كنید

 

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :